Czy warto kupić Apple Mac Studio?

Mężczyzna pracuje na Apple Mac Studio w pracy

Artykuł partnera.

Czy warto kupić Apple Mac Studio? Aby odpowiedzieć na to pytanie, w pierwszej kolejności zapoznaj się z podstawowymi informacjami na temat nowego urządzenia od Apple. Jeśli zastanawiasz się nad inwestycją, zapraszamy do lektury.

Interesują Cię komputery Mac, ale nie wiesz, które rozwiązanie wybrać? A może zastanawiasz się nad kupnem Maca Studio? Czym wyróżnia się komputer tej serii? Odpowiadamy w dzisiejszym artykule. Szczegóły na temat dostępnych urządzeń marki Apple znajdziesz oczywiście na stronie producenta.

Czym wyróżnia się Apple Mac Studio?

Dostępne Apple Mac Studio w Lantre to najnowsze komputery zaprojektowane i wyprodukowane przez popularną amerykańską markę z Cupertino. To urządzenia, które są kierowane przede wszystkim do profesjonalistów. Zajmujesz się montażem filmowym i używasz w tym celu Final Cut? A może jesteś fotografem i potrzebujesz wydajnego rozwiązania do obróbki zdjęć w wymagających programach? Gwarantujemy, że Apple Mac Studio spełni Twoje oczekiwania!

Decydując się na komputer Apple, możesz skonfigurować urządzenie do swoich potrzeb. W pierwszej kolejności zdecyduj, który czip będzie dla Ciebie optymalną opcją. Następnie zastanów się nad pamięcią RAM. Oczywiście im więcej pamięci RAM, tym większa ilość aplikacji i programów może działać w jednym czasie. Wraz ze wzrostem pamięci RAM rośnie także wydajność komputera. Wpływ na wydajność ma także pamięć masowa. SSD przechowuje między innymi Twoje dokumenty, muzykę, zdjęcia czy projekty.

Kupując Mac Studio, nie zapomnij dobrać odpowiedniego monitora. Polecamy szczególnie ekrany Studio Display, które gwarantują przede wszystkim doskonałej jakości obraz. Wspomniane Studio Display w Lantre znajdziesz aktualnie w atrakcyjnych cenach.

M1 Ultra czy M1 Max – który czip wybrać?

Zastanawiasz się, który czip Apple będzie optymalnym rozwiązaniem dla Ciebie? Apple M1 Max to podstawowy czip, wyróżniający się dużą mocą, który sprosta niemalże wszystkim wyzwaniom. Sprawdzi się również wtedy, gdy użytkownik pracuje z większą ilością aplikacji w jednym momencie, edytuje kilkaset czy nawet kilka tysięcy zdjęć, profesjonalnie zajmuje się miksowaniem muzyki czy montuje filmy. Apple M1 Ultra natomiast jest jeszcze wydajniejszym rozwiązaniem. Umożliwia nie tylko prowadzenie skomplikowanych symulacji ruchów cząsteczek, ale także płynną i bezproblemową pracę w środowisku 3D. Dwukrotnie większy zasób multimedialnego silnika sprawia, że komputer z czipem Apple M1 Ultra może odtworzyć 18 strumieni wideo w takim formacie, jak ProRes 422. W przypadku czipu Apple M1 Max dostępne są rozwiązania z 10-rdzeniowym CPU, 24- lub 32-rdzeniowym GPU oraz z 16-rdzeniowym systemem Neural Engine. Jeśli chodzi o Apple M1 Ultra, marka dostarcza czip Apple z 20-rdzeniowym CPU, 48- lub 64-rdzeniowym GPU oraz z 32-rdzeniowym systemem Neural Engine. W przypadku pamięci RAM możesz wybrać 32, 64 lub 128 GB. Ta ostatnia wartość dostępna jest jedynie z chipem Apple M1 Ultra. Jeśli natomiast chodzi o pamięć masową, dostępne są opcje 512 GB, 1, 2, 4 lub 8 TB. Nowy Mac Studio z pewnością podniesie komfort pracy i zapewni dostęp do niezbędnej mocy obliczeniowej. Nowy komputer ma dodatkowo świetny design.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.