Świetne akcesoria dla każdego fana filmów Disneya

Disney

Disney to prawdziwy bajkowy gigant, który ma licznych fanów wśród dzieci również dzisiaj. Niezależnie od tego, czy mały fan filmów kocha filmy rysunkowe czy animacje 3D, warto pamiętać o jego pasji, szukając dla niego następnym razem prezentu!

Wszyscy kochamy Disneya. Choć era filmów rysunkowych bezpowrotnie minęła, wytwórnia nieprzerwanie wydaje kolejne filmy i seriale, przyciągające przed telewizory i do kin dzieci w różnym wieku. Co warto kupić małemu miłośnikowi disneyowskich bohaterów? Masz ogromne możliwości – pomożemy Ci w decyzji, podając przykłady gadżetów idealnych jako prezent dla dziecka.

Figurki

Doskonała alternatywa dla lalek. Figurki z wizerunki disneyowskich postaci mogą być zbierane w charakterze kolekcjonerskim lub wykorzystywane jako zwykła zabawka. Wśród tego rodzaju produktów znajdziesz między innymi podobizny bohaterów „Kubusia Puchatka” czy „Toy Story”.

Serwis z „Pięknej i bestii”

Pamiętasz ożywiony serwis w Pałacu Bestii, w skład którego wchodzili najlepsi przyjaciele Belli? Jednym z nich był Pani Imbryk, którego dziś możesz podarować dziecku na prezent. To nie tyle figurka, co prawdziwy czajniczek, w którym maluch może serwować napoje swoim gościom! Kup ją w zestawie z filiżanką Chip.

Pojemnik na przekąski

Kolejny prezent, który ucieszy nie tylko dziecko, ale również rodziców. Pojemnik na przekąski przyda się podczas przerw między lekcjami – dziecko może zabrać w nim do szkoły drugie śniadanie. Wybierz produkt, opatrzony wizerunkami disneyowskich postaci – na przykład z „Króla Lwa”!

Kubek 3D

Zwykłe kubki stanowią przykład dość typowego prezentu – jednak nie te w wersji 3D! Robią one wrażenie, szczególnie jeśli znajdują się na nich wizerunki ulubionych postaci z bajek. Wybierz model z Simbą, Słoniem Dumbo czy innym ponadczasowym bohaterem Disneya!

Podstawka na jajko

Dziwny pomysł? Nie, jeśli przybiera kształt disneyowskiej postaci! Poznaj najbardziej kreatywny sposób na przekonanie dziecka do jedzenia większej ilości protein. Podstawka na jajko w formie dżina z disneyowskiego „Aladyna” czy innej postaci to prawdziwy hit!

Każdy fan Disneya doceni prezent z motywem jego ulubionego bohatera. Warto jednak zadbać, by prezent był pożyteczny i trwały – zwróć na to uwagę przy zakupie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.