Wiek Adaline cda

Biurko z lampą i książkami

Złość piękności szkodzi, jeśli jednak nie grozi nam zestarzenie się, to czemu nie pozłościć się trochę. Jeśli mamy do czego dążyć to nasze życie nabiera sensu i po prostu czujemy się szczęśliwi. Tym bardziej jeśli mamy z kom to szczęście dzielić. Gorzej ma Adaline, która zamiast się zestarzeć, patrzy jak robią to inni.

Piękno czasu w Wiek Adaline cda przemija szybko

Historia zna mnóstwo takich przypadków, gdy brak innych zalet poza urodą prowadził kobiety na skraj przepaści. Oglądając Wiek Adaline w cda dojdziemy do wniosku, że nie ma sensu marzyć o wiecznej młodości. Obraz starzejących się i odchodzących od nas przyjaciół, członków rodziny sprawia, że jest to bardzo dla nas kłopotliwe przeżycie. Adaline musi się z nim mierzyć sama.

Samotnie przez życie w otoczeniu tłumu

Obecnie mówi się dużo o samotności ludzi starszych. Co jeśli nie starzejąc się fizycznie nadal jesteśmy samotni? To najgorszy rodzaj uczucia – brak przynależności. Właśnie ten główny problem, z którym już zmaga się świat Lee pragnie w Wiek Adaline dostępny na cda pokazać miedzy wierszami, czy raczej między scenami to poczucie samotności.

Zegarek kieszonkowy z piasku
pixabay.com

Ciągła ucieczka

Wyobrażacie sobie co by się stało gdybyście nagle zostali przeniesieni w przeszłość. Powiedzmy o te 50 lat wstecz. Każdy szanujący się ośrodek naukowy, łącznie z państwami walczącymi w zimnej wojnie zacząłby polowanie, o ile by się o Was dowiedział. Dlatego też Adaline stara się nie rzucać w oczy, zmienia miejsce zamieszkania i nie przywiązuje się do ludzi. Każdy kto pozna jej tajemnicę przecież i tak umrze – na jej oczach.

Czego pragnie dusza

Wiek Adaline na cda jest czymś więcej niż zwykłym melodramatem. Przecież w wypadku można raczej stracić pamięć niż zyskać wieczną młodość. Duch przekory nie daje o sobie zapomnieć kiedy bohaterka się zakochuje w mężczyźnie, który wcale nie ma udziału w nieśmiertelności. Mimo wszystko udaje się mu dopiąć tego czego pragnie. Najczęściej tak dzieje się w filmach, czy więc w życiu prawdziwym udało się komuś uzyskać wieczną młodość?

Wspinając się po krawędzi czasu

Komukolwiek udało się oszukać czas nie mówi o tym głośno. Marzenia nasze są często nierealne. Poza tym jak w przypadku Wiek Adaline cda niekoniecznie są one dla nas korzystne. Bohaterka musiała dostosować się do nowej rzeczywistości, zmienić swój styl życia i uodpornić na rozczarowania. Tym bardziej kiedy koleni członkowie jej życia odchodzili z niego. Stawiając się w roli Adaline dopiero możemy poczuć smak prawdziwej goryczy i braku wyboru. Chociaż wbrew pozorom zawsze jakiś jest i trzeba się tylko doń dostosować

Walka o przetrwanie

Ciągłym przetrwaniem z dnia na dzień z dekady na dekadę. Tak w skrócie można opisać film Wiek Adaline w cda. Historia Bowman może i fascynuje, ale czy byśmy chcieli się rzeczywiście wcielić w jej rolę? Ciągły kalejdoskop zmian, kolejna tożsamość. Coraz trudniej zdobyć nowe dokumenty, coraz lepsze zabezpieczenia. Pełna temperamentu Blake Lively nadaje się rewelacyjnie do tej roli. Również Ford popisał się w swoim epizodzie. Film jest naprawdę wciągający i dający dużo do myślenia.

Co nas nie zabije to nas wzmocni. Tak można w jednym zdaniu określić wszystkie niedogodności, które nas od lat dotykają. Nie ma tak naprawdę człowieka bez problemów. Każdy je ma, tylko inaczej rozwiązuje. Adaline boryka się z takim wyimaginowanym i zamiast go rozwiązać dostosowuje się i żyje dalej. Wybiera tylko po prostu takie a nie inne możliwości.

One thought on “Wiek Adaline cda

  1. To trochę taka bajka – mamy księżniczkę z ciążącą nad nią klątwą i mamy księcia na białym rumaku. Adaline przypomina Śnieżkę, albo Śpiącą Królewnę jednak w tej historii historii nie ma jednego złotego przepisu i rady na odczarowanie uroku.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.