Zespół muzyczny na event

Wybieranie zespołu muzycznego na event

Artykuł sponsorowany.

Oprawa muzyczna to jeden z ważniejszych elementów wszelkich imprez, w tym firmowych. Muzyka bez wątpienia łagodzi obyczaje i łączy ludzi. Dobry nastrój na eventach firmowych pozwoli pracownikom zrelaksować się i stworzyć atmosferę do integracji.

Firmowy event z dobrą muzyką, zostanie na długo w pamięci pracowników

Eventy firmowe to bardzo popularny sposób na integrację zespołu i świętowanie ważnych wydarzeń w firmie. Zazwyczaj są planowane z dużym wyprzedzeniem, a wszystkie szczegóły muszą być perfekcyjnie zaplanowane. Od tego jak wypadnie taki event, zależy czasem bardzo wiele. Nie jest tak łatwo, stworzyć przyjemną i lekką atmosferę, aby pracownicy poczuli się inaczej niż w pracy, gdzie zazwyczaj jest ciągły pośpiech i dużo obowiązków. Jest to ogromna różnica, czy na takim wydarzeniu, usłyszy się muzykę popularną, którą słyszymy na co dzień i ją dobrze znamy, czy też osoba organizująca event, zadba o coś wyjątkowego. Kluczowa sprawa to dopasować muzykę do rodzaju eventu. Jeśli pracownicy będą się dobrze bawić, a w tle usłyszą coś, czego na co dzień nie słuchają, z pewnością efekt dobrego wrażenia będzie gwarantowany.

Dlaczego muzyka jazzowa to muzyka z klasą?

Przede wszystkim taka muzyka to kwintesencja stylu i klasy, która nie wpisuje się w popularny nurt popowych piosenek. Słuchając muzyki w radiu na co dzień, zazwyczaj słyszy się właśnie pop, który jest przyjemny i melodyjny, ale nie jest ro na pewno muzyka specjalnie wymagająca. Muzyka jazzowa to znacznie wyższy poziom niż zwykły pop i kojarzy się właśnie z muzyką na żywo. Zespół jazzowy Warszawa sprawi, że muzyka na żywo wprawi zaproszonych w dobry nastrój. Jednym z takich zespołów jest zespół muzyczny Trio JAZZaneiro. Co to za zespół? Wokalistka, muzyk grający na gitarze jazzowej/akustycznej i mistrz pianina. Trzy osoby, których muzyka zmieni event firmowy w niezapomniane wydarzenie. Jeśli ktoś oczekuje muzycznego tła na eventu lub koncertu, to nie mógł trafić lepiej.

Co gra zespół na event Trio JAZZaneiro?

Jeśli chodzi o repertuar, to tutaj jest duże pole do popisu. Zespół muzyczny skupia się na muzyce jazzowej, gra również bossa nova, soul, blues, swing, muzykę chillout i smooth jazz. Są to sety po około 30 minut, a następnie 15 minut przerwy. Jeśli ktoś ma takie życzenie, może poprosić o dodatkowy instrument jak saksofon czy perkusję.

Zespół muzyczny grający w tle

Smooth jazz będzie stanowił doskonały podkład do eventu firmowego, nie zakłócając głównego wydarzenia, a będzie to jedynie przyjemny drugi plan. Muzyka jazzowa zespołu nawiązuje do twórczości choćby Franka Sinatry. Soul znają wszyscy i zawsze robi wrażenie, jest refleksyjny i utrzymany w tonacji takiej, jaką prezentowała Whitney Houston, czy obecnie Alicia Keys.

Co zyskujemy, wybierając zespół muzyczny Trio JAZZaneiro na event firmowy?

Zasadniczo muzyka na żywo to znacznie lepszy wybór niż muzyka odtwarzana. Taka opcja jest nastrojowa i sprawia, że uwaga słuchaczy jest o wiele większa. Nie bez znaczenia jest fakt, że publiczność może wchodzić w interakcję z zespołem muzycznym. Zespół na event Warszawa jak Trio JAZZaneiro, nie zawiedzie tych osób, które szukają czegoś więcej i chcą zafundować pracownikom wieczór pełen emocji oraz dobrej nastrojowej muzyki. Taka okazja to doskonały pretekst do integracji zespołu i wręcz sprawa niezbędna w każdej firmie, której zależy na tym, aby poznać się lepiej i dać szansę na miły wypoczynek.

Trzeba pamiętać o tym, że jazz idealnie nadaje się na kolację podsumowującą kwartał, wigilię firmową czy świętowanie sukcesów firmy i pracowników. Dźwięki pianina, gitary jazzowej, a nawet saksofonu to dosłownie kropka nad i każdego eventu firmowego. Pozwoli nam na swobodną rozmowę, której nie przerywa za głośna muzyka puszczona z głośników i nie kontrolowana przez osobę w sali. Dedykowany repertuar sprawdzi się o wiele lepiej niż przypadkowe piosenki z płyty lub z radia. Przy muzyce jazzowej można robić dużo improwizacji i nowatorskich interpretacji, co jeszcze bardziej wciągnie słuchaczy. Nie byłoby takich możliwości przy zwykłej muzyce pop, która przez swoją popularność powoduje, że nie jest już niczym wyjątkowym. A zadaniem organizatora eventu, jest właśnie postawienie na jakość wydarzenia oraz oryginalność. Chodzi głównie o to, aby zapamiętać spotkanie na długo i dobrze je wspominać. Tak rzadko mamy okazję słuchać muzyki na żywo, dlatego zespół muzyczny na event firmowy wydaje się do tego idealny. Pracownicy poczują się docenieni i mogą się realnie zrelaksować przy nastrojowym i swobodnym smooth jazz, który wprowadzi lekką atmosferę. Natomiast dobra atmosfera na evencie to sukces całego wydarzenia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.