Centrum Mieroszewskiego – działalność instytucji i nie tylko

Pomnik stoi koło Centrum Mieroszewskiego

Czy fascynuje Cię historia Polski? Chcesz dowiedzieć się więcej na temat budowania dialogu Polski z państwami Europy Wschodniej?  Koniecznie sprawdź ofertę sklepu online Instytutu Mieroszewski. Znajdziesz u nas wiele dokumentów, z których uzyskasz przydatne informacje na temat historii polskiej sowieckiej.

Sklep instytutu Mieroszewski – dlaczego warto skorzystać z oferty?

Instytut Mieroszewski jest państwową osobą prawną. Powołało go Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Rzeczypospolitej Polskiej. Pełna nazwa instytutu brzmi im. Juliusza Mieroszewskiego. To miejsce powstało po to, aby prowadzone działania dla państw Europy Wschodniej w szczególności: Ukrainy, Białorusi, Mołdawii i Gruzji wzmacniało ich niezależność oraz umożliwiało odbudowanie regionalnej hegemonii. Do Jego misją jest również przyczynienie się do budowy dojrzałych demokracji oraz sprzyjało pogłębieniu więzi z Polską.

Sklep instytutu Mieroszewski –jakie cele realizuje to instytutu?

Instytut realizuje wiele celi. Wśród nich warto wymienić m.in.:

  1. Prowadzi badania naukowe i działalność wydawniczą,
  2. Zwalczenie stereotypów,
  3. Przeciwdziałanie dezinformacji,
  4. Organizowanie konferencji, seminariów, debat publicznych i wykładów,
  5. Dofinansowanie przedsięwzięć podejmowanych na rzecz dialogu w stosunkach polsko-ukraińskich, polsko-białoruskich, polsko-rosyjskich, polsko-gruzińskich i polsko-mołdawskich,
  6. Prowadzenie programów stypendialnych,
  7. Utrzymywanie kontaktów z ośrodkami naukowymi, eksperckimi i akademickimi.

Sklep instytutu Mieroszewski – Jakie pozycje są dostępne?

W ofercie Instytutu występują różnorodne dokumenty do historii stosunków polsko-sowieckiej  w języku polskim. Dostępne są pozycje np.: „ Operacja Polska NKWD 1937-1938 na tle represji wobec Polaków w Białoruskiej SRS, „Kraszanka Polaków i Rusinów na Wielkanoc 1882 roku”, czy Bolszewicy w walce z religią”. Poszukujesz książki na zupełnie inny temat? Sprawdź pozostałe propozycje, które znajdują się na stronie sklepu online wyszukują np. historia polsko sowiecka.

Instytutu Mieroszewski – dlaczego warto sięgać po pozycje dostępne w ofercie sklepu?

Czytanie książek historycznych jest jedną z najlepszych rozrywek nie tylko dla dorosłych, ale również dla młodzieży. Czytanie takich książek jest nie tylko kształcącą rozrywką i najprzyjemniejszą formą spędzenia wolnego czasu. Sięgnięcie po książkę pozwala na szerzenie wiedzy i zdobywanie nowych informacji.

Instytutu Mieroszewski – czy warto kupować w książki w naszym sklepie?

Nie masz czasu na zakupy w stacjonarnych księgarniach? Skorzystaj z oferty sklepu online z dokumentami do historii stosunków polsko-sowieckich.  Zamawiając książki przez internet, zyskasz sporo czasu, ponieważ będziesz mógł sprawdzić wszystkie dostępne pozycje bez wychodzenia w domu. To jednak nie wszystko! Ofertę sklepu online instytutu Mieroszewskiego będziesz mógł obejrzeć z dowolnego miejsca na świecie. Wystarczy, że będziesz miał dostęp do Internetu. Oprócz tego decydując się na skorzystanie z propozycji dostępnych w instytucie, będziesz miał pewność co do tego, że otrzymasz tylko oryginalne pozycje.

Przekonaj się jak wartościowe pozycje występują wśród propozycji sklepu internetowego Instytutu Mieroszewskiego. Dołącz do licznego grona klientów naszej księgarni i razem z nami promuj czytelnictwo i dokumenty do historii stosunków polsko-sowieckich.

Nie zastanawiaj się zbyt długo, skorzystaj z oferty dostępnej w sklepie instytutu Mieroszewskiego.Wybierz pozycje, które interesują Cię najbardziej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.