Torby i akcesoria z recyklingu są nie tylko ekologiczne, ale również niezwykle stylowe

kobieta w lesie

Rewolucja recyklingowa zaczyna docierać do naszego kraju. Nowatorskie pomysły w zakresie wykorzystania niepotrzebnych już materiałów, zaczynają dotyczyć produktów używanych przez nas na co dzień. Niektórym osobom trudno w to uwierzyć, ale z tak zwanych odpadów można szyć atrakcyjnie wyglądające torby i inne akcesoria galanteryjne. Na taki pomysł wpadła rodzinna firma, której siedziba mieści się w jednej z małopolskich miejscowości.

Gdzie kupować wyroby galanteryjne z recyklingu?

Mowa o firmie Trashki Upcycling, która ze względu na nowatorskie znaczenie swojej działalności uzyskała dofinansowanie z Funduszy Europejskich. Efektem realizacji zaplanowanego projektu ma być wprowadzenie na rynek produktów upcyklingowych oraz zbudowania bezodpadowej linii produkcyjnej

Idea firmy polega na wykorzystywaniu niepotrzebnych materiałów i szyciu z nich niepowtarzalnych, w pełni funkcjonalnych i estetycznych wyrobów. Opracowane przez Trashki nowe projekty wzornicze naprawdę robią wrażenie. Torby i akcesoria są niezwykle efektowne i reprezentacyjne.

Kupując i nosząc torby z recyklingu, mamy szansę uczynić coś dobrego dla środowiska. Co istotne, każdy z produktów jest modelem niepowtarzalnym i jedynym w swoim rodzaju. Warto podkreślić, że asortyment oferowany jest w atrakcyjnych cenach.

Jakie materiały służą do tworzenia kolekcji i co się z nich wykonuje?

Do produkcji wykorzystuje się tylko i wyłącznie materiały z odzysku. Wśród nich znajdują się między innymi: banery kulturalne i reklamowe, pasy samochodowe, dętki rowerowe, gumy drukarskie. Jednak w przyszłości można spodziewać się także innych odpadów przemysłowych.

Każdy z nas może zacząć zaopatrywać się w prowadzonym przez tego producenta sklepie, którego pełna oferta znajduje się pod adresem internetowym: Trashki.pl. Z całą pewnością w katalogu produktów znajdziemy coś dla siebie, jak i wynajdziemy wyroby, które można podarować komuś bliskiemu.

Kolekcja Trashki to szereg oryginalnych toreb na ramię, plecaków oraz saszetek (nerek). W opcji są torby o różnych gabarytach, fasonach i stylach. Znajdują się tu torebki nadające się do pracy, jak i na popołudniowe i wieczorne wyjścia. W większych modelach zmieszczą się laptop oraz podręczniki. Mniejsze egzemplarze pozwolą zabrać ze sobą najpotrzebniejsze rzeczy (portfel, telefon). Na każdym z  wyrobów umieszczono logo firmy Trashki.

Czy producent toreb z recyklingu współpracuje również z firmami?

Firma Trashki nastawiona jest na współpracę z przedsiębiorstwami, którym bliskie jest pojęcie społecznej odpowiedzialności biznesu. Wiele podmiotów gospodarczych prowadzących działalność produkcyjną lub usługową boryka się z koniecznością magazynowania niepotrzebnych banerów, reklam, rollupów, siatek, namiotów lub innych materiałów, które nadają się do recyklingu.

Załoga Trashi oferuje możliwość zagospodarowania tych niechcianych produktów i stworzenia z nich pełnowartościowych toreb, futerałów lub innych akcesoriów. Mogą one posłużyć jako materiały reklamowe w kampaniach promocyjnych.

Zatem klienci instytucjonalni mogą pozbyć się tak zwanych śmieci i jednocześnie pozyskać nowe i atrakcyjne gadżety lub produkty do użytku wewnątrz firmy (na przykład torby na laptopy dla pracowników). Współpraca z Trashki to także świetny sposób na poprawę wizerunku przedsiębiorstwa i uzyskanie statusu firmy przyjaznej środowisku.

One thought on “Torby i akcesoria z recyklingu są nie tylko ekologiczne, ale również niezwykle stylowe

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.