Złomowanie pojazdów Kalisz

Stary, zezłomowany samochód na złomowisku

Artykuł partnera.

Znalezienie profesjonalnej i rzetelnej obsługi, która przedstawi uczciwą wycenę, w każdej branży może być problematyczne. Jednak w firmach specjalizujących się w złomowaniu ten aspekt może być jeszcze bardziej kłopotliwy. Można odnieść wrażenie, że tam czas się zatrzymał. Jak znaleźć firmę, która podchodzi do wszystkich fair i realizuje zlecenia na bieżąco i uczciwie? O tym w artykule.

Po cenie ich poznacie

Wiarygodna firma wykazuje od razu, jakie koszty będziemy musieli ponieść. Tak samo jest przy wycenie złomowania pojazdu. Nie powinieneś spotkać się z ukrytymi cenami. Patrząc na kosztorys, wszystko ma być czytelne. Niektóre szroty dodają kwotę już po oddaniu auta. Okazuje się wtedy, że są wliczone dodatkowe usługi na przykład za wycenę.

Szukając złomowiska i dzwoniąc po różnych miejscach, trzeba mieć się na baczności i dopytywać się, czy podana cena obejmuje całą usługę.

Wzorem dla innych jest DWCAR – złomowanie pojazdów. Firma, która lubi konkret, specjalizuje się w szybkich realizacjach i atrakcyjnych cenach. Nie lubi żadnych zagrań, które nie powinny dotyczyć poważnej firmy, w szczególności rodzinnej z tradycjami. Ich cennik jest przejrzysty, na dodatek nie wliczają pozycji dotyczącej wyceny, jest ona za darmo. Kolejnym miłym zaskoczeniem jest fakt, że jeśli nie możesz przyjechać ze swoim autem do kasacji, to oni zrobią to za Ciebie za darmo! Nawet jeśli potrzebna jest laweta, za całą usługę nic nie zapłacisz!

Szukasz firmy, której specjalnością jest złomowanie aut w Kaliszu? Na DWCAR możesz liczyć!

Wrak jest niekompletny, czy to jest problem?

Nie, nie musisz się niczym przejmować. Możesz oddać pojazd nawet bez silnika. Jedynym warunkiem jest to, aby waga samochodu nie była mniejsza niż 90% masy własnej wpisanej w dowodzie rejestracyjnym. Musisz też pamiętać, że za każdy brak elementu czy 1 kg złomowisko pobiera opłaty. Nie są to duże kwoty, bo za każdy kilogram jest to maksymalnie kilkanaście groszy.

Złomowanie aut Kalisz. Jak poznać, że złomowisko działa legalnie?

Uczciwy punkt demontażu pojazdów ma wszelkie uprawnienia i pozwolenia od Marszałka Województwa Wielkopolskiego, które można znaleźć na stronach Urzędu. To zobowiązuje, aby poważnie podchodzić do swojego zawodu, jakim jest poddawanie pojazdów recyklingowi. Niebezpieczne substancje takie jak płyny (do spryskiwaczy, chłodniczy) i oleje (hamulcowy, przekładniowy, silnikowy), a także paliwa i czynnik chłodniczy należy utylizować zgodnie z obowiązującym prawem i dyrektywami.

Dla uczciwego złomowiska są to dodatkowe koszty finansowe i to w niemałej wysokości. Dlatego przykre i oburzające jest to, jak działa szara strefa, która za nic ma prawo i ekologię. To oni zatruwają środowisko, bo wszelkie substancje szkodliwe trafiają do gleby, a części aut jest znajdowana w lesie. Masz wpływ na tę nielegalną sferę. Nie skuś się większym zarobkiem „aż” o 100 zł. Możesz mieć przez to kłopoty z prawem albo z urzędem skarbowym. Nie wiesz na przykład, czy twoje auto nie zostanie wykorzystane do przestępstwa. Bądź po dobrej, uczciwej stronie mocy – legalne złomowanie pojazdu to odzyskanie pieniędzy z OC, więc po prostu warto.

Chciałbyś sprawnie oddać auto i być potraktowanym uczciwie? Są firmy, na których możesz polegać, a jedną z nich jest DWCAR – złomowanie pojazdów. Są to profesjonaliści w każdym calu. Wiedzą, że kto skorzystał z ich usług, rekomenduje ich wśród swoich znajomych i rodziny. Cały czas przyjeżdżają do nich ludzie z polecenia – pracowników napawa to dumą i dzięki temu wiedzą, że to, co robią ma sens. Przyjedź i poczuj tę pasję. Zostaniesz obsłużony ekspresowo. Sprawdź, bo warto!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.