Seksbiznes w wydaniu arabskim – nowa książka Marcina Margielewskiego

kobieta z czerwona chusta na głowie

Tajemnice Bliskiego Wschodu nie zostały w pełni odkryte. Kolejne publikacje pisarzy pokazują coraz to bardziej szokującą codzienność ludzi mieszkających w krajach arabskich. Tym razem nie chodzi jednak o zaginionej księżniczki, czy sekrety dubajskich hoteli. Marcin Margielewski idzie o krok dalej, publikując wstrząsającą historię kobiety, pracującej jako prostytutka w arabskim seksbiznesie.

Bestsellerowe i szokujące powieści

Marcin Margielewski dał się poznać czytelnikom dzięki swojej książce „Jak podrywają szejkowie”. Historia księcia Abeda stała się niezwykle popularna, a trzymająca w napięciu opowieść szokowała, tym bardziej że wydarzyła się naprawdę. Autor bestsellerowej książki jeszcze kilka razy wracał do bliskowschodniej kultury, tworząc takie tytuły, jak „Była arabską stewardesą”, czy „Urodziłam dziecko szejka”.

Tym razem polski dziennikarz i podróżnik idzie o krok dalej – w styczniu premierę będzie miała najnowsza książka Marcina Margielewskiego. Można się spodziewać, że nie zabraknie w niej tajemnic i sekretów, które nigdy nie powinny ujrzeć światła dziennego.

Modelki, nie prostytutki

Tematem przewodnim książki ma być seksbiznes, który w krajach arabskich jest surowo zakazany. Nie oznacza to jednak, że nie jest tam powszechny – wręcz przeciwnie. Prostytutki, nazywane modelkami, są nieodłączną częścią wystawnych przyjęć na Bliskim Wschodzie, jednak o ich pracy nie mówi się wprost.

Premierowa, nowa książka Marcina Margielewskiego pt. „Modelki z Dubaju” przedstawia historię kobiety, która pracowała jako prostytutka w Dubaju i doświadczyła koszmarów, o których nikt nie śnił. Opowieść pokazuje kulisy orgii organizowanych na luksusowych jachtach, a także metody, jakimi posługują się handlarze prostytutkami. Mówi o tym, co dzieje się z modelkami po zgaśnięciu świateł na luksusowej imprezie oraz jakie piekło przeżywają pracujące tam dziewczyny. To historia o marzeniach, naiwności i brutalności. O seksie, namiętności i koszmarach czekających na „modelki”.

Premiera „Modelek z Dubaju” miała miejsce 12 stycznia 2021 r. Wydawca zapowiedział, że opowieść ta otwiera nową serię Margielewskiego pt. „Niewolnicy”. Kolejne książki mają pokazywać historie ludzi z Bliskiego Wschodu, którzy doświadczyli traktowania ich jak towar i zostali obdarci z człowieczeństwa. Wielu twierdzi, że „Modelki z Dubaju” oraz zapowiadana kolekcja „Niewolnicy” mają szansę powtórzyć sukces publikacji „Jak podrywają szejkowie”. Czas pokaże, jak książkę ocenią czytelnicy i czy porwą ich tajemnice bliskowschodniego seksbiznesu.

One thought on “Seksbiznes w wydaniu arabskim – nowa książka Marcina Margielewskiego

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.